Prace licencjackie z Fizjoterapii

Własny gabinet fizjoterapii – małe przymiarki do własnego biznesu

Prace licencjackie z Fizjoterapii to dla studentów często niełatwa sprawa. Cena, jaką oni płacą to duża porcja wysiłku oraz stresu. W tym artykule poruszony zostanie temat własnego gabinetu z fizjoterapii. Jest to wielkie marzenie wielu studentów oraz absolwentów Fizjoterapii. W wielu z nich istnieje pragnienia bycia własnymi szefami i oraz pragnienie osiągnięcia sukcesu w biznesie.

Trendy rynkowe sprzyjają fizjoterapeutom. Społeczeństwo z jednej strony staje się coraz bogatsze, a z drugiej starzeje się. Siedzący tryb życia połączony z brakiem sportu również powodują coraz większy popyt na usługi z zakresu fizjoterapii. Poza tym terminy w publicznej służbie zdrowia dłużą się w nieskończoność. Do tego wszystkiego, dochodzi plaga otyłości. Potencjalnych klientów z pewnością fizjoterapeutom nie zabraknie.

Praca licencjacka z Fizjoterapii może być początkiem Twojego własnego biznesu!

Podstawową rzeczą podczas otwierania gabinetu fizjoterapii jest określenie czy otwieramy gabinet o charakterze w pełni komercyjnym, czy też podpisujemy kontrakt z NFZ-em (lub też innym podmiotem zewnętrznym takim jak, np. KRUS, ZUS, firma ubezpieczeniowa itd.). Jeśli wybieramy współpracę z NFZ, to należy pamiętać o tym, że musimy spełnić cały szereg wymogów stawianych przez tę instytucję. Zaletą tej opcji jest bardzo duża ilość klientów, która jest w stanie sfinansować sobie rehabilitację. Współpraca z NFZ-etem ma również swoje plusy wizerunkowe. Gabinet taki uchodzi za bardziej wiarygodny i bezpieczniejszy.

“Mądry książę powinien oprzeć się na tym, co od niego zależy, a nie na tym, co zależy od drugich”.
Nicollo Machiavelli

Inna opcja na własny gabinet z Fizjoterapii.

Drugą opcję jest otworzenie własnego, w pełni komercyjnego gabinetu fizjoterapii. Zaletą takiego rozwiązania jest pełna dowolność, jeśli chodzi o wyposażenia w sprzęt i urządzenia naszego gabinetu. Sprzęty te powinny być bardzo nowoczesne, niedostępne z reguły w przypadku gabinetów współpracujących w NFZ-tem. Tego typu gabinet fizjoterapii jest często przedsięwzięciem wymagających większych nakładów inwestycyjnych. Takie urządzenia ja np. laser wysokoenergetyczny, czy też aparat do terapii falą uderzeniową muszą kosztować. Przy własnym gabinecie fizjoterapii zyskujemy jednak większą wolność, ponieważ nie ograniczają nas wymogi przedstawiane przez NFZ. Możemy w takim gabinecie sprzedawać również rozmaite produkty związane ze zdrowiem i urodą np. kosmetyki.

Pisanie prac licencjackich z fizjoterapii

Szacuje się, że minimalny koszt otworzenia własnego gabinetu fizjoterapii to 25 tys. zł. Ogólnie im większy kapitał wydamy, tym potencjalnie mamy większe możliwości. Możemy zacząć wersji “bazowej”, a potem dokupować nowe sprzęty i urządzenia.

Prace licencjackie z Fizjoterapii, a cena marzeń studentów.

Prace licencjackie z Fizjoterapii, to dla studentów jedynie wstęp do wielkiej kariery. Cena, jaką oni za to ponoszą, jest duża. Są to stres, nerwy i wyrzeczenia. Patrząc na trendy i niskie koszty wejścia, perspektywy wydają się być bardzo dobre. Bycie człowiekiem sukcesu w biznesie jest wielkim marzeniem wielu młodych ludzi. Dobrze napisany licencjat z Fizjoterapii może na pewno pomóc Tobie w życiu zawodowym. Nie wykluczone, że będzie on wstępem do Twojego wymarzonego, własnego biznesu.

Jeśli tworzysz obecnie swoją pracę magisterską z Fizjoterapii i interesuje Ciebie profesjonalna pomoc, to zapraszamy serdecznie!
Prace magisterskie z Fizjoterapii – pomoc

Piszesz prace licencjacką, bądź magisterską z Fizjoterapii? Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami! Mamy liczne sukcesy i bardzo bogate doświadczenie. Działamy z powodzeniem od lat. Skontaktuj się z nami, a osiągniesz sukces!
Dodaj komentarz